1. Novosti iz civilnog društva
  2. Okrugli stol:Inovacije u održivim gradovima, poduzećima i zajednicama za postizanje kružne ekonomije

Okrugli stol:Inovacije u održivim gradovima, poduzećima i zajednicama za postizanje kružne ekonomije

Institut za društveno odgovorno poslovanje organizira okrugli stol pod nazivom Inovacije u održivim gradovima, poduzećima i zajednicama za postizanje kružne ekonomije. Okrugli stol održat će se 14.12.2018. s početkom u 09:30 sati u Tehnološkom parku Zagrebačkog Velesajma. Partner u organizaciji eventa je Zagrebački inovacijski centar - Zicer.

Kako bi gradovi u budućnosti bili održivi i mogli se nositi s povećanjem broja građana, potrebno je kostantno raditi na inovacijama i dijalogu. Upravo su inovacije i dijalog teme okruglog stola, na kojem će sudjelovati lokalna poduzeća, stručnjaci iz područja urbanog razvoja i urbane mobilnosti, članovi lokalne zajednice te organizacije civilnog društva. 

Za sudjelovanje na okruglom stolu možete se prijaviti na linku.

Program Okruglog stola te više o istom možete pronaći na službenim web stranicama IDOP-a: www.idop.hr

Povratak na prethodnu stranicu