1. Novosti iz udruga
  2. U Društvenom centru Rojc održat će se prezentacija „Integracija izbjeglica – izgradnja otvorenih zajednica“

U Društvenom centru Rojc, 24. studenog 2022. godine s početkom u 13 sati u Dnevnom boravku Rojca održati će se prezentacija „Integracija izbjeglica – izgradnja otvorenih zajednica“.

Prezentacija se održava u sklopu projekta „Izgradnja društva dobrodošlice“, koji Udruga „MI“ – Split provodi uz financijsku podršku i suradnju s Agencijom UN-a za izbjeglice u RH – UNHCR Hrvatska. Glavni cilj projekta je doprinijeti stvaranju uvjeta za kvalitetnu integraciju izbjeglica.

Skup je prijavljen Hrvatskoj komori socijalnih radnika i Hrvatskoj psihološkoj komori u svrhu ostvarivanja bodova za stručno usavršavanje.

Na email adresu surojc.mirjana@gmail.com potrebno je poslati ime i prezime osobe/osoba koja/koje će sudjelovati.

Za dodatne informacije, kontaktirajte broj 092 282 1012 (Mirjana Radulović).

Službeni poziv, dodatne informacije te plan rada možete pogledati OVDJE.