1. Novosti iz Zaklade
  2. Izdali smo publikaciju koja sadrži sve osnovne informacije o crowdfundingu

Izdali smo publikaciju koja sadrži sve osnovne informacije o crowdfundingu

Izdali smo vrlo korisnu publikaciju koja sadrži sve potrebne informacije o grupnom financiranju pod nazivom "Vodič za crowdfunding". Publikaciju je izradila udruga Smart u sklopu projekta koji zajedno provodimo pod nazivom "Filantropija - oslonac održivih zajednica", a autor publikacije je Hrvoje Hafner.  
Publikacija je svojevrsni vodič od A do Ž koja vas vodi korak po korak do uspješne kampanje i prikazuje konkretne uspješne primjere. Slobodno ju koristite i dijelite, zato smo ju i izradili.

Ukoliko Vam je interesantnije, možete sve pogledati u kratkoj video prezentaciji o crowdfundingu koji je također izradila udruga Smart u suradnji sa Hrvojem Hafnerom.

I publikacija "Vodič za crowdfunding" i video prezentacija o crowdfundingu izrađeni su u sklopu našeg projekta „Filantropija – oslonac održivih zajednica“ financiranog iz programa IPA 2012 Poticanje inovativnih oblika filantropije u lokalnim zajednicama za potporu održivosti organizacija civilnoga društva

Povratak na prethodnu stranicu