1. Novosti iz civilnog društva
  2. Prvo obilježavanje tjedna filantropije u Hrvatskoj

Prvo obilježavanje tjedna filantropije u Hrvatskoj

Ove godine, po prvi put, obilježit će se Tjedan filantropije u Hrvatskoj. U sedam gradova (Zagrebu, Rijeci, Osijeku, Splitu, Puli te Karlovcu i Gospiću), od 24. rujna do 1. listopada organizirat će se brojna događanja sa ciljem da se podigne svijest građana o ovoj temi, da ih se potakne na promišljanje o filantropiji, ali i na filantropsko djelovanje u njihovim zajednicama.

Tjedan filantropije organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva i Europska zaklada za filantropiju i društveni razvoj, dok su suorganizatori Regionalna zaklada za lokalni razvoj "Zamah", Slagalica - zaklada za razvoj lokalne zajednice, Zaklada "Kajo Dadić" te Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva.

Pozivamo Vas da pogledate program te se uključite u neka od brojnih događanja na Vašem području!

Povratak na prethodnu stranicu