1. Novosti iz Zaklade
  2. Projekt A.C.E.: Održana predstava „Ne/prijatelji“

Projekt A.C.E.: Održana predstava „Ne/prijatelji“

Dana, 25. studenog 2014., u prostorijama pulske Gimnazije održana je Predstava „Ne/prijatelji“ Sare Šijan pred 40ak građana.

Sara je jedna od 5 mladih osoba koje su se uključile u Zakladin projekt Active Communities for Europe i sudjelovale na treningu za mlade/Junior trenere u svibnju ove godine u Londonu. U sklopu treninga dobili su zadatak osmisliti predstavu po metodi Kazališta potlačenog te tako ukazati na prepreke s kojima se susreću mladi u postizanju svojih snova i ciljeva u životu.

Projekt Active Communities for Europe (akronim A.C.E.) je financiran od strane programa Europa za građane i sufinanciran od Ureda Vlade Republike Hrvatske za udruge, a cilj mu je potaknut građane na građanski aktivizam, pa su u skladu s time predstave prikaz problema s kojim se suočavaju mladi danas.

Vezana vijest: http://www.civilnodrustvo-istra.hr/projekt-a-c-e-predstava-neprijatelji-poziv/

Povratak na prethodnu stranicu