1. Novosti iz Zaklade
  2. Projekt A.C.E. – Glasanje za naj predstavu o problemima mladih

Projekt A.C.E. – Glasanje za naj predstavu o problemima mladih

Otvoreno je glasanje za predstavu koja najbolje prikazuje probleme mladih danas. Glasati možete do 29. prosinca 2014. Predstave  su nastale u sklopu projekta Active Communities for Europe (A.C.E.), a osmislili su ih mladi (od 17 do 30 godina) iz 7 partnerskih zemalja koji su sudjelovali na treningu za Junior trenere u svibnju ove godine u Londonu. U sklopu sedmodnevnog treninga u Londonu mladi su se upoznali s ciljevima projekta te su naučili kako potaknuti građane na uključivanje u razvoj svoje lokalne zajednice primjenjujući metodu Kazališta potlačenih. Po završetku treninga dobili su zadatak osmisliti predstavu, a ono što su osmislili, pogledajte u nastavku te glasajte za Vama najbolju predstavu. Pobjednički tim osvaja studijsko putovanje u Brisel. Glasati možete ovdje.

Logići-2

Povratak na prethodnu stranicu