1. Novosti iz Zaklade
  2. Online prezentacija natječaja “Mali projekti za bolje sutra”

Online prezentacija natječaja “Mali projekti za bolje sutra”

Online prezentacija natječaja “Mali projekti za bolje sutra”

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva poziva udruge, ustanove i mjesne odbore sa sjedištem u gradovima i općinama članovima Fonda gradova i općina na online prezentaciju natječaja za male projekte u zajednici “Mali projekti za bolje sutra”, u cilju upoznavanja svih potencijalnih prijavitelja s uvjetima natječaja i natječajnom procedurom.

Prezentacija natječaja održat će se putem Zoom platforme dana 11. svibnja 2022. godine s početkom u 14:00 sati.

Prijavu na online prezentaciju potrebno je izvršiti putem linka u nastavku: https://forms.gle/ms5zQkvUjVxPGAak6
Link za pristup online prezentaciji dobiti ćete putem e-maila dan prije održavanja prezentacije.

Financijska sredstva za provedbu natječaja "Mali projekti za bolje sutra" osigurana su iz Fonda gradova i općina za 2022. godinu. Članovi/ice Fonda za ovu godinu su: Grad Buje - Buie, Grad Labin, Grad Novigrad - Cittanova, Grad Pazin, Grad Poreč - Parenzo, Grad Rovinj - Rovigno, Grad Vodnjan-Dignano, Općina Funtana - Fontane, Općina Lanišće, Općina Ližnjan - Lisignano, Općina Marčana, Općina Medulin, Općina Svetvinčenat, Općina Tar-Vabriga - Torre-Abrega, Općina Vižinada - Visinada, Općina Vrsar – Orsera.

Povratak na prethodnu stranicu