1. Novosti iz Zaklade
  2. Poziv osobama sa invaliditetom da ispune kratku anketu

Poziv osobama sa invaliditetom da ispune kratku anketu

Pozivamo sve članove udruga osoba sa invaliditetom u Istarskoj županiji da nam ispune kratku anketu. Naime, u sklopu projekta „+Resilient“ provodimo kratko istraživanje kako bi dobili nekoliko osnovnih informacija za daljnje planiranje sastanaka i uključivanje udruga osoba sa invaliditetom u daljnje aktivnosti projekta koje su usmjerene na društvene inovacije i društveno odgovorno poduzetništvo. Više informacija vezanih za projekt možete pronaći na našoj web stranici pod projekti u provedbi.

U istraživanju možete sudjelovati odgovorom na kratki upitnik putem sljedećeg linka: https://goo.gl/forms/EMSBWzjNRwAodbRq1 

Hvala vam na sudjelovanju.

Povratak na prethodnu stranicu