1. Novosti iz Zaklade
  2. Poziv na sudjelovanje na webinaru: Digitalni alati u društvenim inovacijama: Lekcije iz + Resilient

Poziv na sudjelovanje na webinaru: Digitalni alati u društvenim inovacijama: Lekcije iz + Resilient

Pozivamo sve zainteresirane da poslušaju prvi u nizu webinara koji će se održati u sklopu InterregMED projekta +Resilient. Webinar pod nazivom: „Digitalni alati u društvenim inovacijama: Lekcije iz + Resilient projekta“ održati će se u ponedjeljak, 5. srpnja 2021., 11:00 - 13:00 (CET). Webinar će biti prilika za predstavljanje i raspravu do sada provedenih aktivnosti u kontekstu +Resilient projekta. Mnoge aktivnosti (pilot aktivnosti, studijski posjeti, istraživanje) podrazumijevale su upotrebu i razvoj digitalnih alata. Te će aktivnosti dati neke inpute za raspravu o potencijalnoj ulozi digitalnih alata u poticanju socijalnih inovacija i stvaranju klastera s visokim društvenim zanimanjem i odazivom.

Program:

  • Uvod: Francesca Nadalin - Regija Veneto

  • Predstavljanje +Resilient platforme, Despina Mitropoulou i Kostas Papadimas - GFOSS

  • Prezentacija pilot aktivnosti: Paula Pena - Tereza Gaspar (Itainnova) i Alexandra Mendonca i Ana Catita (RCDI)

  • Q&A sesija

  • Zaključci - završne riječi: Massimo Allulli - ANCI

Webinar će se održati na engleskom jeziku, bez mogućnosti simultanog prijevoda. Otvoren je za sve zainteresirane, ali je potrebna registracija. Registracija će biti otvorena do 2. srpnja, a svi prijavljeni sudionici dobit će poveznicu za sudjelovanje na webinaru.

Prijaviti se možete ovdje

Povratak na prethodnu stranicu