1. Novosti iz Zaklade
  2. Potpisan ugovor za novi ESF projekt osnaživanja STEM udruga

Potpisan ugovor za novi ESF projekt osnaživanja STEM udruga

Potpisan ugovor za novi ESF projekt osnaživanja STEM udruga

Prošli tjedan je upraviteljica Zaklade Helga Možé potpisala ugovor sa Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva i Uredom za udruge Vlade Republike Hrvatske za novi projekt sa kojim krećemo u provedbu. Cilj je ovog poziva i našeg projekta prvenstveno osnažiti STEM udruge.
Projekt pod nazivom "Snagom Tehnologije, Edukacijom i Motivacijaom udruga za popularni STEM (Stem udruga za popularni STEM) ukupne je vrijednosti 2.462.021,59 kn a provoditi ćemo ga zajedno sa partnerima: Zajednica tehničke kulture, Matematičko društvo Istra, Društvo za robotiku istra, Morski obrazovni centar Pula, Sveučilište Jurja Dobrile - Fakultet prirodnih znanosti, Istarska razvojna agencija i Grad Pula.
Uskoro ćemo javno predstaviti cijeli projekt i sve planirane aktivnosti.
Pratite nas i uključite se kada vam bude bilo interesantno.


 

Povratak na prethodnu stranicu