1. Novosti iz Zaklade
  2. Objavljeni rezultati natječaja za male projekte “Mali projekti za bolje sutra”

Objavljeni rezultati natječaja za male projekte “Mali projekti za bolje sutra”

Sukladno Odluci Zakladne uprave odobreno je financiranje za 16 malih projekata u ukupnom iznosu od 200.000,00 kuna.

Natječaj za mala projekte u zajednici "Mali projekti za bolje sutra" financiraju se iz Fonda gradova i općina za 2017. godinu. Članovi Fonda jesu: Buzet, Buje, Labin, Novigrad, Pazin, Vodnjan, Poreč, Rovinj, Kanfanar, Svetvinčenat, Vrsar, Marčana, Motovun, Ližnjan, Medulin, Funtana i Bale.
Malim projektom podrazumijeva se skupina aktivnosti pokrenuta od strane organizacije prijavitelja na području gradova i općina u kojima je sjedište organizacije, u maksimalnom trajanju do 6 mjeseci, a kojima se razvija lokalna zajednica, rješavaju konkretni problemi u istoj te se poboljšava kvaliteta života u toj zajednici.

Pregled odobrenih projekata možete pronaći ovdje.
Čestitamo svim dobitnicima!

Povratak na prethodnu stranicu