2. Društvenim programom priprema se prostor za održavanje “Radionica mašte”

Društvenim programom priprema se prostor za održavanje “Radionica mašte”

U Karlovačkoj županiji, u sklopu društvenog programa "Radionice mašte", Čedomir je održao prvi radni sastanak s mladima u svojoj zajednici. Na sastanku su dogovoreni te podijeljeni radni zadaci vezani za uređenje ruševnog prostora u mjesto održavanja kreativnih radionica za mlade.

U prvoj fazi provedbe društvenog programa očišćen je prostor te su nepotrebne stvari i stari namještaj odvezeni u reciklažno dvorište.

U drugoj fazi planirano je premještanje instalacija i odvoda na novu lokaciju te će se u navedene stručne radove priključiti komunalno poduzeće općine.

"Program se provodi u sklopu Programa Aktivni u zajednici koji se provodi uz programsku suradnju i financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva"