1. Novosti iz udruga
  2. Projekt „Inicijativa za rekreativno igranje stolnog tenisa u Klubu mladih“

Projekt „Inicijativa za rekreativno igranje stolnog tenisa u Klubu mladih“

Prošlog je tjedna u Klubu mladih postavljena oprema za rekreativno igranje stolnog tenisa u sklopu projekta "Inicijativa za rekreativno igranje stolnog tenisa u Klubu mladih" koji je predstavljen 20. listopada 2017. godine. U sklopu projekta postavljena su dva nova stola marke Sponeta S5-73- i i ostala prateća oprema (reketi, loptice i brojač rezultata) uz pomoć volontera te korisnika Kluba mladih. Osim rekreacijskog igranja mladi iz Kluba mladih prirediti će turnire, a biti će održane i pokazne radionice igranja stolnog tenisa te će dana 2. studenog u 18 sati biti obilježen početak igranja.

Projekt je pokrenut prošle godine na inicijativu mladih korisnika koji godinama rekreativno igraju stolni tenis u KuC-u „Lamparna“, a dva nova stola financirana su od strane Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnoga društva iz sredstava Fondova gradova i općina.

Povratak na prethodnu stranicu