2. Ministarstvo turizma objavljuje Javni natječaj

Ministarstvo turizma objavljuje Javni natječaj

Ministarstvo turizma objavljuje Javni natječaj za sufinanciranje projekata strukovnih udruga u turizmu i/ili u ugostiteljstvu u 2019. godini.

Na Javni natječaj mogu se javiti strukovne udruge u turizmu i/ili ugostiteljstvu koje statutom imaju utvrđeno djelovanje u području turizma i/ili ugostiteljstva najmanje godinu dana zaključno s danom objave Natječaja, a koje su uskladile statut sa Zakonom o udrugama (NN 74/14 i 70/17) ili su podnijele zahtjev za usklađenjem pri nadležnom uredu.

Ukupna planirana vrijednost Javnog natječaja je 1.700.000,00 kn. Minimalni iznos zatraženih sredstava po projektu je 40.000,00 kn, a maksimalni iznos po pojedinom projektu je 200.000,00 kn.
Prijavitelj na Javni natječaj može prijaviti jedan projekt. Krajnji rok za provedbu prijavljenih projekata je 31. siječnja 2020. godine.

Sva pitanja vezana uz Javni natječaj mogu se postaviti isključivo elektroničkim putem, slanjem upita na e-mail adresu: udruge@mint.hr. Zadnji dan za slanje upita je 21. veljače 2019. godine, a odgovori će biti objavljeni na mrežnim stranicama Ministarstva  najkasnije do 26. veljače 2019. godine.

Javni natječaj otvoren je do 07. ožujka 2019. godine