1. Novosti iz udruga
  2. Volonterska akcija čišćenja plaže u Ližnjanu

Volonterska akcija čišćenja plaže u Ližnjanu

Članovi/ice Kluba mladih volontera/ki, kojeg vode Volonterski centar Istra i Udruga ZUM, organizirat će volontersku akciju čišćenja plaže u Ližnjanu - uvalu Lakošaše, koja će se održati u nedjelju, 6. lipnja u 10 sati. Pozivaju se svi građani i građanke da se priključe na volontersku akciju i zajedno s volonterima_kama očiste predivnu i bajkovitu uvalu Lakošaše.

Svi potrebni materijali za volontersku akciju osigurat će Udruga ZUM i Općina Ližnjan.

Volonterska akcija organizira se u sklopu Projekta solidarnosti “Za održivu budućnost”, financirano od Europske Unije iz programa Europskih snaga solidarnosti. Projekt solidarnosti “Za održivu budućnost” provodi Udruga ZUM a, a cilj je doprinijeti povećanju svijesti građana/ki i šire javnosti o problematici onečišćenih plaža, doprinijeti povećanju znanja i vještina građana/ki vezano uz održivi razvoj i zaštitu okoliša te promovirati vrijednosti volonterstva.

Više pogledajte ovdje

Povratak na prethodnu stranicu