1. Novosti iz Zaklade
  2. Upraviteljica Zaklade sudjelovala na online eventu o društvenim inovacijama

Upraviteljica Zaklade sudjelovala na online eventu o društvenim inovacijama

Upraviteljica Zaklade, Helga Možé sudjelovala je na prvom online eventu organiziranom od strane Udruge za društveni razvoj i neformalno obrazovanje - DrONe. Prvi je to od serije evenata "(Dr)Onaj petak u mjesecu" i drugih aktivnosti koji organiziraju mladi za mlade, a u kojima se daje prostor za predstavljanje i produbljivanje tema i aktivnosti. Event se održao u online obliku preko platforme Zoom u petak 26.02. ove godine u 17 sati. 

Tema ovog događaja bile su društvene inovacije. Upraviteljica je kao gošća govorila o društvenom inoviranju, o tome tko sve može društveno inovirati i koja je važnost društvenih inovacija. Kroz interaktivan razgovor objasnila je i važnost osvještavanja organizacija civilnog društva o društvenim inovacijama, mogućnostima koje iz toga proizlaze te mnoge druge informacije za bolje razumijevanje teme. 

Cijeli event možete pogledati na poveznici.

Povratak na prethodnu stranicu