2. UPITNIK: Prijedlog tema za Info dane 2021.

UPITNIK: Prijedlog tema za Info dane 2021.

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva već tradicionalno svake godine organizira Info dane za udruge u Istri kako bi ih se upoznalo s aktualnim događanjima u civilnom sektoru.

Na Info danima se organizacijama civilnog društva, javnim i privatnim ustanovama, jedinicama lokalne i regionalne uprave i samouprave te ostalim zainteresiranima pruža prilika za bolje informiranje i educiranje o novostima iz područja civilnog društva te za stvaranje partnerstva i novih razvojnih prilika.

Održavanje ovogodišnjih Info dana 2021. za udruge u Istri planirano je sredinom studenog te nam je važno znati stvarne interese i potrebe organizacija civilnog društva na području Istarske županije.

• Upitnik je otvoren za ispunjavanje do utorka, 02.11.2021. godine te mu možete pristupiti putem ove poveznice.

Izdvojite nekoliko minuta svojeg vremena i kreirajte sa nama ovogodišnje Info dane 2021.

Hvala vam svima i vidimo se na Info danima!