2. Upitnik - građanski odgoj i obrazovanje

Upitnik - građanski odgoj i obrazovanje

Pozivamo sve nastavnike i nastavnice, stručne suradnike i suradnice na ispunjavanje upitnika kojim se želi dobiti uvid o predispozicijama, preprekama i mogućnostima za kvalitetnu suradnju između odgojno-obrazovnih ustanova i organizacija civilnog društva u području građanskog odgoja i obrazovanja.
Krajnji je cilj izraditi model suradnje koji će odgovoriti na uočene potrebe za povećanjem kvalitete provedbe građanskog odgoja i obrazovanja u odgojno-obrazovnim ustanovama.

Upitnik se provodi u sklopu projekta MODUS – civilni i javni sektor za građanski odgoj i obrazovanje kojega provode Udruga "Delta", Centar za građanske inicijative Poreč, Udruga Breza iz Hrvatske i Menneskerettighetsakademiet iz Norveške. Projekt je podržan s € 135.000,00 financijske podrške Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru Europskog gospodarskog prostora i Norveških grantova.