1. Novosti iz udruga
  2. Udruga “ŽenaDonna” najavljuje humanitarni “Ples narcisa”

Udruga “ŽenaDonna” najavljuje humanitarni “Ples narcisa”

Udruga “ŽenaDonna” najavljuje humanitarni “Ples narcisa”

Udruga  „Ženadonna“ već jubilarni deseti put u subotu, 5. studenoga 2022. godine u Multimedijalnom centru Rovinj s početkom u 19 sati organizira humanitarnu plesnu večer naziva „Ples narcisa“ uz prigodan program.

Inače, udruga „Ženadonna“ okuplja žene oboljele od malignih bolesti. Ovom humanitarnom manifestacijom se već tradicionalno prikupljaju sredstva za potrebite aparate za pružanje adekvatne zdravstvene skrbi oboljelima.

Ovom prilikom se poziva sve građane/ke da podrže i pridruže se tradicionalnom „Plesu narcisa“ kako bi uživali u programu prepunom plesa i pjesme pritom pomažući potrebitima.

Povratak na prethodnu stranicu