1. Novosti iz udruga
  2. Udruga Vida obilježava Međunarodni dan borbe protiv zlouporabe droga

Udruga Vida obilježava Međunarodni dan borbe protiv zlouporabe droga

Povodom Međunarodnog dana borbe protiv zlouporabe droga, 26. lipnja, Udruga Vida organizira izložbu fotografija tetovaža ovisnika i građana koji su se pridružili projektu „Fotkam ti priču“ te plesni performans “Draw the line” u suradnji s plesnom grupom Flame iz Rijeke. Radi se o događajima koji olakšavaju identifikaciju građana s ovisnicima i njihovim problemima komunicirajući im antistigmatizirajuće poruke i potrebu za potporom kroz umjetnost. Otvorenje izložbe bit će 26.06.2018. godine u 16 sati u RI INFO, Korzo 18b, dok će se plesni performans održati 27.06.2018.u 21 sat na Trgu šišmiš u Rijeci.

Više o oba događaja možete naći na web stranici Udruge Vida.

Povratak na prethodnu stranicu