1. Novosti iz udruga
  2. Udruga DOBRO DOBRIM DoDo organizira crowdfunding kampanju “Korak ispred zime”

Udruga DOBRO DOBRIM DoDo organizira crowdfunding kampanju “Korak ispred zime”

Udruga DOBRO DOBRIM DoDo organizira crowdfunding kampanju “Korak ispred zime”

Udruga DOBRO DOBRIM DoDo trenutno na području Banovine pomaže u realizaciji više različitih projekata čiji je cilj omogućiti dostojanstvenije životne uvjete obiteljima koje su u nekoliko sekundi ostale bez svojih domova, prikupljanjem sredstava za izgradnju montažnih i drvenih kuća te dogradnju privremenih stambenih jedinica uz kontejner.

S obzirom na to da se zima približava, udruga DoDo želi osigurati ljudima ovoga kraja mirnije i toplije blagdane poboljšanjem kvalitete njihovih stambenih i životnih uvjeta, koji su trenutno fizički i emotivno izuzetno teški.

Stoga je pokrenuta crowdfunding kampanja "Korak ispred zime", a prikupljena sredstva iskoristit će se za dogradnju privremenih stambenih jedinica te za planirane projekte izgradnje štala za smještaj stada ovaca, krava i ostalih domaćih životinja koje također trebaju svoja skloništa, čime bi se osigurao ostanak obitelji na ovom području opskrbivši im kružno gospodarstvo i povratak mladih obitelji selu i uzgoju.

  • Kampanja je otvorena do ponedjeljka, 15.11.2021. godine.

Pridružiti se kampanji i donirati možete ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu