1. Novosti iz udruga
  2. U sklopu malog projekta postavljen automatski defibrilator u Pazinu

U sklopu malog projekta postavljen automatski defibrilator u Pazinu

U sklopu malog projekta postavljen automatski defibrilator u Pazinu

U sklopu malog projekta nabavljen je automatski defibrilator koji je postavljen u sportskom centru "Egidije Marion" u Pazinu. U svlačionicama Gradskog stadiona u Pazinu volonteri Nogometnog kluba Pazin postavili su defibrilator koji će biti na raspolaganju sportskim udrugama, školarcima, vrtićkoj djeci i svim rekreativcima koji koriste sportski kompleks. U sklopu projekta održati će se besplatne edukacije za korisnike sportskog kompleksa, a ponajprije za trenere, odgajatelje, učitelje i profesore koji vode svakodnevno veliki broj djece.

Mali projekt ‘Od srca srcu’ ostvario je financijsku podršku na ovogodišnjem natječaju "Mali projekti za bolje sutra" financiran iz Fonda gradova i općina.

Povratak na prethodnu stranicu