1. Novosti iz civilnog društva
  2. U Puli se održava Info dan za ESF+ program

U Puli se održava Info dan za ESF+ program

U Puli se održava Info dan za ESF+ program

Info dan ESF+: Kako podržati visoku kvalitetu života, dostupno obrazovanje,  uključivost i socijalne usluge putem Europskog socijalnog fonda koji će se održati 7. svibnja 2024. godine u Zajednici Talijana Pula – Comunità degli Italiani di Pola, Carrarina 1, Pula, s početkom u 10:15 sati u okviru tradicionalnog obilježavanja EU tjedna u Istarskoj županiji, a namijenjen je svim potencijalnim korisnicima Europskog socijalnog fonda+ s područja Istarske županije. Cilj Info dana je predstavljanje tematskih područja ulaganja, noviteta u odnosu na prošlu financijsku perspektivu, mogućnosti financiranja projekata u okviru Europskog socijalnog fonda plus (ESF+) i iskustva korisnika s područja Istarske županije u provedbi projekata u okviru ESF 2014.-2020.

Sudjelovanje na Info danu ESF+ je moguće uz prethodnu prijavu. Prijave su otvorene do 6. svibnja 2024. godine u 12:00 sati putem sljedeće poveznice: https://forms.gle/vKLftm3sxSwq5HTw8

 Info dan organizira JAVNA USTANOVA „Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove - Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei“  

Povratak na prethodnu stranicu