1. Novosti iz civilnog društva
  2. Sudjelujte u projektu “Burza poduzetničkih ideja 2016.”

Sudjelujte u projektu “Burza poduzetničkih ideja 2016.”

Udruga mladih i Alumni FET Pula pozivaju Vas da se uključite u projekt: "Burza poduzetničkih ideja 2016."

Projekt je namijenjen mladima (18-29 godina), s ciljem educiranja i poticanja na ulazak u poduzetništvo i poduzetničke vode. Riječ je o projektu koji omogućava educiranje o tome kako izraditi poslovni plan, mentoriranje te sudjelovanje i natjecanje na završnoj konferenciji. Sve navedeno je potpuno besplatno!

Teme predavanja:

  1. Thinking out of the box & temelji poslovnog plana
  2. Proces poslovnog planiranja & poslovni plan
  3. Radionice izrade poslovnog plana

GLAVNA NAGRADA: 12.000,00 kn za osvojeno prvo mjesto te utješne nagrade za ostale sudionike.

Mjesto održavanja predavanja: Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“

Moguće je prijaviti se do kraja rujna. Za prijavu je potrebno popuniti prijavnicu te ju poslati na: udruga@alumni-fet-drmijomirkovic.hr


Sponzori projekta: Istarska županija, Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Studentski centar Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Zagrebačka banka, Savjet mladih Grada Pule, Istarska razvojna turistička agencija, Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

Povratak na prethodnu stranicu