1. Novosti iz Zaklade
  2. SOS: Održana radionica za mlade na Fakultetu za ekonomiju i turizam “Dr. Mijo Mirković” u Puli

SOS: Održana radionica za mlade na Fakultetu za ekonomiju i turizam “Dr. Mijo Mirković” u Puli

Danas je studentima diplomskog studijskog programa Fakulteta za ekonomiju i turizam "Dr. Mijo  Mirković" u Puli u sklopu projekta SOS održana radionica za mlade "Izrada EU projekta". Radionica je bila usmjerena upoznavanju Uputama za prijavitelje, najčešćim pogreškama prilikom prijave EU projekata, kako iste izbjeći te kako pretraživati različite natječaje.

Prisjetimo se, Projekt SOS (socijaliziraj – osvijesti – samozaposli) Zaklada provodi u partnerstvu s Udrugom mladih i Alumni FET Pula, Zakladom Slagalica te Gradom Pula kao nositeljem projekta. Projektom SOS želi se direktno utjecati na smanjenje stope nezaposlenosti i socijalne isključenosti radeći na konkurentnosti mladih na tržištu rada, rješavajući probleme nedovoljnog razvoja socijalnih i organizacijskih vještina te drugih kompetencija. Projekt se provodi na području Istarske i Osječko-baranjske županije.

                                                     

Povratak na prethodnu stranicu