2. Poziv na seminar “Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar”

Poziv na seminar “Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar”

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva i Sveučilište u Zagreb pozivaju zainteresirane građane_ke na otvorenu sesiju u sklopu seminara za mlade lidere „Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar“ koju u suradnji s njima organizira međunarodna „think tank“ organizacija Friends of Europe sa sjedištem u Bruxellesu.

Seminar se održava u sklopu programa European Young Leaders te se poziva građane_ke da se sastanu i razmijene stajališta s mladim liderima koji inspiriraju Europu kroz razne sektore društva.

• Sesija će se održati u petak, 13.05.2022. godine od 16:00 do 18:00 sati na fakultetu za geodeziju u Zagrebu (adresa Fra Andrije Kačića Miošića 26), a na seminaru je moguće sudjelovati bez prethodne prijave.

Događaj će biti na engleskom jeziku te neće biti osiguran prijevod.

Pozivnica s više informacija o seminaru je dostupna u privitku.