1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv na seminar “Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar”

Poziv na seminar “Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar”

Poziv na seminar “Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar”

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva i Sveučilište u Zagreb pozivaju zainteresirane građane_ke na otvorenu sesiju u sklopu seminara za mlade lidere „Friends of Europe’s European Young Leaders Seminar“ koju u suradnji s njima organizira međunarodna „think tank“ organizacija Friends of Europe sa sjedištem u Bruxellesu.

Seminar se održava u sklopu programa European Young Leaders te se poziva građane_ke da se sastanu i razmijene stajališta s mladim liderima koji inspiriraju Europu kroz razne sektore društva.

  • Sesija će se održati u petak, 13.05.2022. godine od 16:00 do 18:00 sati na fakultetu za geodeziju u Zagrebu (adresa Fra Andrije Kačića Miošića 26), a na seminaru je moguće sudjelovati bez prethodne prijave.

Događaj će biti na engleskom jeziku te neće biti osiguran prijevod.

Pozivnica s više informacija o seminaru je dostupna u privitku.

Povratak na prethodnu stranicu