1. Novosti iz civilnog društva
  2. Raspisan novi natječaj za izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece i mladih MZOŠ

Raspisan novi natječaj za izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece i mladih MZOŠ

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta raspisalo je Natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava projektima udruga u području izvaninstitucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2016./2017.

Rok za slanje prijave je 1. srpnja 2016.

Ministarstvo planira na temelju Natječaja najboljim projektima dodijeliti 8.000.000,00 kuna, ovisno o priljevu sredstava iz prihoda od igara na sreću. Najmanji iznos koji se može zatražiti je 50.000,00 kuna, a najveći 200.000,00 kuna.

Udruga može prijaviti jedan projekt u jednom od dvaju osnovnih područja aktivnosti:

P1: Promicanje jednakopravnosti, socijalne uključenosti te očuvanja nacionalnoga i lokalnog identiteta
P2: Unapređenje kvalitete života djece i mladih.

Više detalja o prijavi možete pronaći na OVDJE.

Povratak na prethodnu stranicu