1. Novosti iz Zaklade
  2. Radionica „Društveno odgovorno poslovanje u funkciji razvoja zajednice“

Radionica „Društveno odgovorno poslovanje u funkciji razvoja zajednice“

Za sve poslovne subjekte u Karlovačkoj županiji Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva organizira radionicu pod nazivom „Društveno odgovorno poslovanje u funkciji razvoja zajednice“. Radionica će se održati 15.5.2018. godine u Karlovcu u Gradskoj knjižnici Ivan Goran Kovačić (Ljudevita Šestića 1) od 10 do 12 sati. Cilj radionice je upoznati sudionike s društveno odgovornim poslovanjem, zašto je ono bitno za poslovanje i tko sve od njega može imati koristi budući da kroz program „Aktivni u zajednici“ Zaklada želi suradnjom i umrežavanjem različitih dionika u lokalnoj zajednici riješiti konkretan problem koji će građani istaknuti kao bitan za povećanje kvalitete života.

Pozivamo Vas da se odazovete radionici i uključite u provedbu programa „Aktivni u zajednici“ jer svi smo dio zajednice i samo zajedničkim radom i umrežavanjem možemo doprinijeti povećanju kvalitete života u istoj.

...aktivna zajednica nije netko drugi, aktivna zajednica ste Vi!

Povratak na prethodnu stranicu