1. Novosti iz udruga
  2. Prvi Newsletter Volonterskog centra Istra

Prvi Newsletter Volonterskog centra Istra

Volonterski centar Istra objavila prvi Newsletter, nastao u okviru projekta "Lokalni volonterski centar Istra", u kojem donose vijesti o provedenim aktivnostima projekata, novosti iz svijeta volonterstva te najave aktualnih i budućih aktivnosti koje provode.

Newsletter, u okviru ovog projekta, izlaziti će kvartalno, s ciljem promocije vrijednosti volonterstva, aktualnih događaja u području volonterstva, kao i primjera dobre prakse implementacije volonterskih programa organizatora volontiranja na području Istarske županije i priznavanja kompetencija stečenih volontiranjem. VCI, poziva vas da pošaljete inspirativne priče volontera iz vaših organizacija ili primjere dobrih praksi uključivanja volontera u vaše organizacije, kako bi ih mogli uključiti u budućim newsletterima. Više informacija

Povratak na prethodnu stranicu