2. Provodite EU projekt za koji trebate sufinanciranje?

Provodite EU projekt za koji trebate sufinanciranje?

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske objavio je Javni poziv za podnošenje prijava za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije i inozemnih fondova za 2021. godinu.
Postupak dodjele i isplate sredstava za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije i inozemnih fondova za 2021. godinu odvija se prema Pravilima za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije i inozemnih fondova za 2021. godinu, a detalji za prijavu nalaze se u Uputama za prijavitelje.

Ukupna planirana vrijednost Javnog poziva u 2021. godini iznosi 6.950.000,00 kn, a Javni poziv otvoren je do 29. listopada 2021. godine.

Više informacija o Javnom pozivu i natječajnoj dokumentaciji možete pogledati ovdje.