1. Novosti iz udruga
  2. Predstavljanje rezidencijalnog programa Biševsko ljeto / BILjET 2021. – Putnik

Predstavljanje rezidencijalnog programa Biševsko ljeto / BILjET 2021. – Putnik

Predstavljanje rezidencijalnog programa Biševsko ljeto / BILjET 2021. – Putnik

Hrvatsko udruženje interdisciplinarnih umjetnika (HUiU) poziva zainteresirane na predstavljanje rezidencijalnog programa Biševsko ljeto / BILjET 2021. – Putnik.

Cilj rezidencijalnog programa i teme Putnik koji je održan u ljetnim mjesecima srpanj-kolovoz 2021. godine na otoku Biševu bilo je formiranje aktivne alternativne zajednice kreativaca kojom se postiže održiva simbioza turizma i kulture na otoku Biševu. Putnik, za razliku od turista, stvara vlastito iskustvo i ne slijedi uvriježene okvire i odrednice te je sklon odstupanjima. On ide u nepoznato s ciljem da ga upozna i u njega se uklopi te unosi dodatne vrijednosti koje postaju gradbeni elementi otoka.

  • Predstavljanje će se održati u petak, 06.05.2022. godine u 20h u prostoru HUIU galerije na adresi Zagrebačka 27, Pula.

Više o događaju na Facebook stranici HUiU.

Povratak na prethodnu stranicu