1. Novosti iz Zaklade
  2. Predloži i TI svoju ideju! Izrada Lokalnog programa za mlade Općine Medulin

Predloži i TI svoju ideju! Izrada Lokalnog programa za mlade Općine Medulin

Općina Medulin u procesu je izrade Lokalnog programa djelovanja za mlade s područja Općine Medulin za razdoblje od 2021. do 2025. godine. Lokalni program potreban je kako bi nastao strateški dokument pomoću kojega mladi s područja Općine Medulin, ali i Općina Medulin mogu prijavljivati i financirati razne projekte te kako bi imali sve želje i potrebe mladih na jednom mjestu i znali što je mladima potrebno.

Kako bi napravili Lokalni program potrebno je prvo dobiti informacije s područja Općine Medulin.

Predložite svoju ideju kojom se može riješiti potreba ili problem mladih na području općine Medulin, vodeći se smjernicama navedenima u obrascu: 

https://forms.gle/NHkhHxm3B1aiUZMq5

Povratak na prethodnu stranicu