1. Novosti iz Zaklade
  2. Pozivamo vas na Info dane za udruge 2023.

Pozivamo vas na Info dane za udruge 2023.

Pozivamo vas na Info dane za udruge 2023.

Zaklada Istra - Fondazione Istria i ove godine održava Info dane za udruge koji će se održati u posljednjem tjednu mjeseca studenog, od 27.11. do 1.12.2023.

Ove godine svi zainteresirani mogu zatražiti individualne konzultacije koje će se održavati uživo ili online. Osim konzultacija, 28.11.2023. od 9 do 13 sati održat će se radionica naziva "Kako pripremiti europske projekte udruga?" koja za cilj ima jačanje kapaciteta udruga za pripremu i provedbu EU projekata.

Radionica je posebice namijenjena novijim članovima udruga i svima onima koji žele dobiti osnovne informacije o pripremi i provedbi EU projekata u organizacijama civilnoga društva. S druge strane, individualne konzultacije su namijenjene za  iskusnije u radu organizacija civilnog društva i provedbi EU projekata, kao i za pružanje podrške radu udruga. 

Zbog ograničenog broja mjesta na radionici, prijave su obavezne. Prijaviti se možete mailom na: zaklada@civilnodrustvo-istra.hr ili pozivom na broj 052 212 938

(Potrebe informacije prilikom prijave: Ime, prezime i naziv udruge. U predmet maila naznačiti “INFO DANI”)

Povratak na prethodnu stranicu