1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv za sufinanciranje projekata OCD-ova ugovorenih u okviru programa Europske unije za 2016.

Poziv za sufinanciranje projekata OCD-ova ugovorenih u okviru programa Europske unije za 2016.

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske objavio je Javni poziv za podnošenje prijava za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije za 2016. godinu.
Na ovaj Poziv mogu se prijaviti organizacije civilnoga društva s pravnim statusom udruge, koje su registrirane i djeluju u Republici Hrvatskoj i koje djeluju u svojstvu nositelja ili partnera projekta ugovorenog s Europskom komisijom, provedbenom agencijom ili drugim ugovornim tijelom. Mogu se prijaviti i ostale organizacije civilnog društva: zaklade, sindikati, udruge poslodavaca, privatne ustanove. Javni poziv otvoren je do 1. prosinca 2016. godine.
Na stranicama Ureda za udruge pročitajte u sklopu kojih programa je moguće sufinancirati projekte preko ovog natječaja, kao i sve ostale uvjete i detalje.

Povratak na prethodnu stranicu