2. Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima

Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima

Središnji državni ured za demografiju i mlade objavio je Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima za financijsku potporu iz raspoloživih sredstava dijela prihoda od igara na sreću i Državnog proračuna za 2021. godinu.

Poziv je otvoren od 05. srpnja do 20. kolovoza 2021. godine, a ukupna planirana vrijednost Poziva je 10.000.000,00 kn.

Prijave se mogu poslati putem sustava www.financijskepodrske.hr

Ovim pozivom financirati će se projekti koji su usmjereni na prioritetna područja kako slijedi:

•  P.1. Aktivno sudjelovanje mladih u društvu

• P.2. Savjetovanje i informiranje mladih, organizacija slobodnog vremena mladih i podrška inicijativama mladih u zajednici

• P.3. Povećanje znanja i vještina, zapošljivosti i konkurentnosti na tržištu rada te poticanje socijalnog uključivanja mladih ( rad s mladima u NEET statusu)

• P.4.  Mladi u ruralnim sredinama

• P.5. Prevencija nasilja nad i među mladima