1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv predstavnicima OCDa za člana/zamjenike člana Odbora za novčanu naknadu žrtvama kaznenih djela

Poziv predstavnicima OCDa za člana/zamjenike člana Odbora za novčanu naknadu žrtvama kaznenih djela

S obzirom na skorašnji istek mandata člana i zamjenika člana Odbora, potrebno je predložiti predstavnike organizacija civilnoga društva iz područja zaštite žrtava kaznenih djela za člana i dva zamjenika člana Odbora za novčanu naknadu žrtvama kaznenih djela.

Molimo sve zainteresirane organizacije civilnoga društva iz područja zaštite žrtava kaznenih djela da putem obrasca dostupnog ispod dostave prijedloge kandidata za člana i dva zamjenika člana Odbora za novčanu naknadu žrtvama kaznenih djela.

  • Rok za dostavu kandidatura je utorak, 21. rujna 2021.

Prijedlozi se dostavljaju direktno Uredu za udruge na elektroničku adresu: savjet@udruge.vlada.hr ili članovima Savjeta za razvoj civilnoga društva - predstavnicima udruga prema području djelovanja, a popis članova s elektroničkim adresama dostupan je na mrežnoj stranici Ureda za udruge.

Povratak na prethodnu stranicu