1. Novosti iz udruga
  2. Poziv na radionicu i sastanak neformalne mreže koordinatora/ica volontera/ki

Poziv na radionicu i sastanak neformalne mreže koordinatora/ica volontera/ki

Volonterski centar Istra u okviru programa ''Lokalni Volonterski centar Istra'', a povodom Međunarodnog dana koordinatora/ica volontera/ki, poziva zainteresirane na drugi ovogodišnji sastanak Neformalne mreže koordinatora/ica volontera/ki te na jednokratnu radionicu "Neformalno učenje u radu s volonterima/kama". Oba događaja namijenjena su organizacijama koje uključuju volonterke i volontere u svoj rad, odnosno koordinatorima/cama volontera/ki.

Sastanak i radionica će se održati u petak5.11.2021. s početkom u 13 sati u prostoru VCI-ja na adresi Flavijevska 8, Pula.

Moguće je sudjelovati u jednom ili u oba programa:

1. Radionica "Neformalno učenje u radu s volonterima/kama", 13:00 - 14:30h

2. Sastanak neformalne mreže koordinatora/ica volontera/ki, 15:00 - 16:00h

Prijave su obavezne s obzirom na to da je broj sudinika/ca ograničen te su otvorene do 3.11.2021. godine putem Google obrasca dostupnog na ovoj poveznici.

Dodatne informacije potražiti ovdje.