1. Novosti iz udruga
  2. Poziv na 16. simpozij distrofičara Istre

Poziv na 16. simpozij distrofičara Istre

Poziv na  16. simpozij distrofičara Istre

Društvo distrofičara Istre najavljuje održavanje 16. Simpozija distrofičara Istre pod nazivom ''Što nakon?'' čiji je osnovni cilj pružanje potpore integraciji i socijalizaciji oboljelih članova i njihovih obitelji.

Na simpoziju će učestvovati predstavnici svih Domova zdravlja Istarske županije, predstavnici medicinskih centara i Centara socijalne skrbi koji će se tijekom radnog dijela aktivno uključiti u rad simpozija. Bit će to jedinstvena prilika da se o potrebama, specifičnostima, dijagnozama i rehabilitaciji educira veliko mnoštvo kvalitetnih i potrebitih osoba i šire javnosti. Predavače i slušače simpozija ocjenjivat i bodovat će kao i prethodnih godina Hrvatska liječnička komora, Hrvatska komora medicinskih sestara, Hrvatska komora fizioterapeuta i Hrvatska psihološka komora.

Simpozij će se održati u srijedu, 09. studenog 2022. godine u 10:00 u Hotelu Park Plaza, Pula.

Povratak na prethodnu stranicu