1. Novosti iz civilnog društva
  2. Pokrenut program podrške za neprofitne organizacije “Ostavi dobar trag”

Pokrenut program podrške za neprofitne organizacije “Ostavi dobar trag”

Pokrenut program podrške za neprofitne organizacije “Ostavi dobar trag”

ACT Grupa u suradnji s Erste bankom i Panda komunikacijama pokrenula je novi program podrške za neprofitne organizacije pod nazivom "Ostavi dobar trag”. U okviru programa će sudionicima Programa biti omogućena edukacijska i mentorska podrška s ciljem unaprjeđenja kapaciteta za fundraising, s fokusom na razvoj i upravljanje proizvodima, marketing i komunikacije i inovativne načine financiranja.

Za sudjelovanje u programu bit će odabrano 11 neprofitnih organizacija koje će biti dio višemjesečnog programa, a od kojih će jedna dodatno primiti i individualnu mentorsku i komunikacijsku podršku vrijednu 8.000 EUR za provedbu svoje fundraising kampanje.

  • Prijave su otvorene do 25. studenog 2022. godine u 13 sati putem prijavnog obrasca.

Više informacija o programu "Ostavi dobar trag" ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu