1. Novosti iz udruga
  2. Udruga MedulinArt: ovaj vikend u Medulinu izložba i buvljak

Udruga MedulinArt: ovaj vikend u Medulinu izložba i buvljak

Udruga MedulinArt: ovaj vikend u Medulinu izložba i buvljak

Udruga MedulinArt poziva sve zainteresirane na završnu izložbu projekta Primijenimo umjetnost - Upcycle uz koju će organizirati i buvljak.

Izložba svih radova nastalih tijekom ciklusa od 10 radionica će se održati u nedjelju, 27.11.2022. godine od 10 do 14 sati u Multimedijalnom centru "3mc", dok će se u 12 sati održati i besplatna radionica izrade sapuna za koju su obvezne prijave na: info@medulinart.hr ili na 099 312 1028 (Hana).

Na medulinskoj placi koja će biti zatvorena za promet u istom terminu bit će organiziran i buvljak - svi zainteresirani su pozvani i kao izlagači i kao posjetioci. Kotizacije za buvljak nema te prijava nije obavezna, ali za više informacija i dogovore moguće javiti se na: info@medulinart.hr, u inbox FB MedulinArt ili na 098 397 615 (Sandra).

Poruka je: Dođi. Prodaj. Zamijeni. Pokloni.

Više informacija na mrežnoj stranici udruge MedulinArt.

Povratak na prethodnu stranicu