2. Otvorene prijave za sudjelovanje na Nacionalnoj konferenciji o školskom volontiranju

Hrvatski centar za razvoj volonterstva poziva sve zainteresirane na Nacionalnu konferenciju o školskom volontiranju koja će se održati u petak, 02.07., od 10h do 12h. Konferenciju organizira Volonterski centar Zagreb, a dio je projekta „Školska volonterska zajednica – snaga za održivi razvoj" čiji je cilj razvoj osnovnoškolskog i srednjoškolskog volontiranja i posljedično stvaranje sretnije i humanije budućnosti u kojoj su volonterske zajednice u školama pokretačka snaga održivog razvoja te aktivnog i odgovornog društva.

Program konferencije  će se održati online putem i za sudjelovanje je potrebno registrirati se na: https://bit.ly/3guDVYO

Nakon što se registrirate, na e-mail adresu stići će vam link putem kojeg ćete se spojiti na dan konferencije. Sudionici će po završetku konferencije dobiti potvrdu o sudjelovanju.