1. Novosti iz udruga
  2. Otvorene prijave za društvene igre na otvorenom u Parku skulptura Dubrova

Otvorene prijave za društvene igre na otvorenom u Parku skulptura Dubrova

Otvorene su prijave za društvene igre na otvorenom koje će se održati u subotu, 24.10. od 10 do 12 sati. Alfa Albona u sklopu Time to Move kampanje, a u suradnji sa Udrugom Mediteranski kiparski simpozij, organizira dan društvenih igara na otvorenom u Parku skulptura Dubrova.

Posjetitelji će se moći okušati u čak tri različite društvene igre prilagođene svim uzrastima. Očekuje vas divovski twister, igra balansa te igra znanja u kojoj će najuspješniji imati prilike osvojiti vrijedne nagrade. Svakako, u igri znanja provjeravat će se i znanje o samom Parku.

U slučaju kiše događaj se neće održati.

Radi trenutne situacije u kojoj je potrebna kontrola nad brojem sudionika, mole se svi zainteresirani da prijave svoj dolazak na broj telefona: 098/9588269 (Anja) ili u inbox udruge. Isto možete učiniti i u slučaju dodatnih upita.

Povratak na prethodnu stranicu