1. Novosti iz udruga
  2. Poziv za sudjelovanje u edukacijskom programu “Praktičar_ka socijalnih inovacija”

Poziv za sudjelovanje u edukacijskom programu “Praktičar_ka socijalnih inovacija”

Poziv za sudjelovanje u edukacijskom programu “Praktičar_ka socijalnih inovacija”

Incijativa mladih za ljudska prava - Hrvatska objavila je Poziv za sudjelovanje u edukacijskom programu "Praktičar_ka socijalnih inovacija" koji je namijenjen mladima između 21 i 30 godina koji su pri kraju svog fakultetskog obrazovanja i one koji su nedavno diplomirali, a trenutno nisu zaposleni u struci.

Cilj ove edukacije je  mladim koji su završili studije humanističkog i društvenog usmjerenja ponuditi osnovna znanja, vještine i stavove koji će im omogućiti da dizajniraju, razviju i implementiraju vlastite socijalne inovacije.

  • Program će se odvijati u periodu od 17.05. - 14.07.2022. godine.

Sudjelovanje u programu je besplatno te program obuhvaća 150 sati edukacije koja uključuje teorijska predavanja, individualni i praktični rad u grupama, a izvodit će se online putem platforme Zoom i drugih digitalnih alata.

Po završetku edukacije sudionici/ce će dobiti potvrdu/certifikat o završetku neformalnog edukacijskog programa.

  • Rok za prijave na program je 13.05.2022. do 23:59h putem sljedeće poveznice.

Više informacija o uvjetima za prijavu, programu i raspored edukacija na mrežnoj stranici YiHR-a.

Povratak na prethodnu stranicu