1. Novosti iz Zaklade
  2. Otvoren Javni poziv Grada Buje-Buie za 2023.godinu

Otvoren Javni poziv Grada Buje-Buie za 2023.godinu

Otvoren Javni poziv Grada Buje-Buie za 2023.godinu

Na temelju Odluke o raspisivanju javnog Poziva i načinu raspodjele raspoloživih sredstava iz Proračuna Grada Buja - Buie za 2023. godinu namijenjenih financiranju programa, projekata i aktivnosti od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Grada Buja - Buie, gradonačelnik Grada Buja - Buie raspisuje javni Poziv za financiranje programa, projekata i manifestacija na području Grada Buja - Buie u 2023. godini.

Grad Buje-Buie poziva udruge koje su programski usmjerene na rad u područjima naznačenim u ovom Pozivu da se prijave na financijsku podršku programima, projektima i manifestacijama udruga koji djeluju na području Gradai/ili su korisnici s područja Grada te doprinose razvoju prioritetnih područja iz ovog Poziva.

Javni natječaj objavljuje se 11.01.2023., a rok za podnošenje prijava traje do 13.02.2023. godine do 12:00h.

Ukupna vrijednost natječaja iznosi 25.280,00€ (190.472,16 kuna).

Cjelokupnu natječajnu dokumentaciju potrebno je poslati putem elektroničke pošte na adresu natjecaji@civilnodrustvo-istra.hr

Sva pitanja vezana uz Natječaj mogu se postaviti elektroničkim putem slanjem upita na adresu e-pošte: natjecaji@civilnodrustvo-istra.hr najkasnije do 06.02.2023. godine.

Natječajna dokumentacija dostupna je na mrežnim stranicama Grada Buje - Buie ili mrežnim stranicama Zaklade u dijelu otvoreni natječaji.

Povratak na prethodnu stranicu