1. Novosti iz udruga
  2. Online radionica “Provedba projekata za početnike_ce”

Online radionica “Provedba projekata za početnike_ce”

Inicijativa mladih za ljudska prava poziva na radionicu "Provedba projekata za početnike_ce" koja je namijenjena mladima između 18 i 30 godina s ciljem informiranja te stjecanja znanja i vještina za provedbu projekata.

Sudjelovanjem na ovoj radionici polaznici/e će steći praktična znanja i vještine koje su potrebne za uspješno provođenje projekata. Naglasak će biti na provedbi projekta te tijeku upravljanja projektnim ciklusom uz objašnjenje korelacije između faza projektnog ciklusa: prijava – prvedba – izvještavanje. Dakle, fokus radionice bit će na sljedećim točkama: ciljevi, aktivnosti, indikatori, hodogram i budžet.

  • Radionica će se održati u četvrtak, 24.02.2022. od 10:00 do 12:00h putem ZOOM platforme.

  • Prijaviti se može putem prijavnog obrasca do srijede23.02.2022. do 15h.

Za više informacija pogledati na mrežnoj stranici YiHR-a.

Povratak na prethodnu stranicu