1. Novosti iz udruga
  2. Online radionica „Komunikacijska strategija u OCD-ovima“

Online radionica „Komunikacijska strategija u OCD-ovima“

Online radionica „Komunikacijska strategija u OCD-ovima“

Udruga mladih i Alumni FET Pula organizira besplatnu online radionicu „Komunikacijska strategija u OCD-ovima“ u sklopu provedbe projekta MI – jučer, danas, sutra, sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda.

Ciklus online radionica će voditi Jelena Šarić, koja iza sebe ima veliko iskustvo i ostvarene uspjehe na području komunikacijskih strategija te će se obrađivati razne teme poput odnosa s javnošću, reputacije i medijskih strategija, brendiranja i korištenja društvenih mreži u svrhu marketinga. Prisustvo na ciklusu online radionica koje će se održati tijekom ožujka je besplatno.

  • Termini održavanja online radionica su 15.03., 22.03. i 29.03.2022. od 09:00 do 13:00h, a prisustvo se potvrđuje ispunjavanjem kratkog online obrasca.

Za više informacija pogledati na mrežnoj stranici Udruga mladih i Alumni FET Pula ili se javiti na e-mail adresu udruga@alumni-fet-drmijomirkovic.hr.

Povratak na prethodnu stranicu