1. Novosti iz civilnog društva
  2. Online radionica ACT GRUPE, 23.6.2021. - Sustav kvalitete u OCD-ima s primjerima učinkovitih modela

Online radionica ACT GRUPE, 23.6.2021. - Sustav kvalitete u OCD-ima s primjerima učinkovitih modela

Online radionica ACT GRUPE, 23.6.2021. - Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja - Kvalitetno upravljanje = upravljanje za kvalitetu

Što uopće podrazumijevamo pod pojmom kvaliteta, kvalitetno upravljanje, kvalitetni program/projekt/usluga/proizvod? Možemo li upravljati tom kvalitetom i da li nam je za to potreban složeni sustav? Na webinaru će sudionici definirati osnovne značajke kvalitete, što karakterizira kvalitetne organizacije, na što bi se organizacije trebale fokusirati da bi povećale kvalitetu (organizacije, upravljanja, usluga/proizvoda itd.). Na praktičnom primjeru iz ACT Grupe bit će prikazano kako je implementiranje Mjerenja društvenog utjecaja, kao potencijalnog alata upravljanja i osiguranja kvalitete, povećalo kvalitetu Programa Pokreni nešto svoje, tj. stvorilo veću vrijednost i za korisnike/kupce i za organizaciju.

  • Maksimalni broj sudionika: 20

  • Prijave otvorene do petka, 18.06.2021.

  • Prijaviti se možete ovdje

​Više pogledajte ovdje

Povratak na prethodnu stranicu