1. Novosti iz civilnog društva
  2. Online platforma Help desk: besplatna podrška za organizacije civilnog društva

Online platforma Help desk: besplatna podrška za organizacije civilnog društva

Online platforma Help desk: besplatna podrška za organizacije civilnog društva

U sklopu projekta SOS za OCD uspostavljena je online platforma Help Desk koja je namijenjena pružanju besplatne pomoći, podrške te razmjene znanja i iskustva specifičnih za poslovanje i djelovanje OCD-a. Putem platforme moguće je postaviti upit jednoj od osam stručnjakinja spremnih pomoći u raznim kategorijama, poput upravljanja organizacijom, upravljanja projektnim ciklusom i izvještavanjem, radnog prava i pravnih pitanja OCD-a, financijskog i revizorskog područja, socijalne usluge/politike i društvenog poduzetništva, socijalnog uključivanja te volonterskog menadžmenta.

Projekt “SOS za OCD” nastoji doprinijeti rastu OCD-a i osiguravanju društveno-ekonomskog rasta, jačanju kapaciteta OCD-a aktivnih u lokalnim zajednicama na području Slavonije i Dalmacije za provedbu aktivnosti prilagođenih lokalnim problemima te doprinosi jačanju kapaciteta OCD-a za neposredni rad u području zapošljavanja, dobrog upravljanja, obrazovanja i socijalne uključenosti na lokalnoj razini. Projekt provodi Gong zajedno s partnerima Udruga MI, Udruga Breza i Inkluzivna kuća Zvono.

Više informacija dostupno ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu