1. Novosti iz Zaklade
  2. Održan sastanak sa predstavnicima udruga osoba sa invaliditetom

Održan sastanak sa predstavnicima udruga osoba sa invaliditetom

Održan sastanak sa predstavnicima udruga osoba sa invaliditetom

U ponedjeljak je upraviteljica Zaklade, Helga Može Glavan, kao Koordinatorica za provedbu mjera Nacionalne strategije izjednačavanja mogućnosti za osobe s invaliditetom 2017.-2020. za Istarsku županiju održala sastanak sa predstavnicima udruga osoba sa invaliditetom u Istarskoj županiji po pitanju provedbe mjera Nacionalne strategije izjednačavanja mogućnosti za osobe s invaliditetom 2017.-2020. na području naše županije. Sastanak se održao u prostorijama Zaštitne radionice Tekopa nova u Puli. Bila je to dobra prilika da se predstavnici udruga upoznaju sa radom te Zaštitne radionice i prenesu svojim članovima mogućnosti zapošljavanja u istoj. Nakon obilaska proizvodnog pogona i kratke prezentacije od strane ravnateljice Mihaele Zubić, održao se sastanak na temu provedbe mjera iz Nacionalne strategije izjednačavanja mogućnosti za osobe s invaliditetom 2017.-2020. na području Istarske županije te su dogovoreni daljnji koraci u svrhu izrade regionalnog programa provedbe iste. 

Povratak na prethodnu stranicu