1. Novosti iz civilnog društva
  2. Odluka provedbe projekata za Operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.- 2020.”

Odluka provedbe projekata za Operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.- 2020.”

Odluka provedbe projekata za Operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.- 2020.”

Ministarstvo rada i mirovinskog sustava donosi mjere u okviru Operativnog programa "Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020." koji predstavljaju potporu postojećim korisnicima bespovratnih sredstava u provedbi aktivnosti projekata i ostvarenju rezultata. Jedna od navedenih mjera je bezuvjetno produljenje trajanja razdoblja provedbe projekta čija provedba završava u ožujku, travnju ili svibnju 2020. godine, kao i omogućavanje produljenja roka za povrat sredstava korisnicima kojima ta obveza dospijeva u ožujku, travnju ili svibnju 2020.godine.

Odluku možete pogledati ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu